Hakkımızda

ZÜHRE ANA

İnsanların sağlık sorunlarında, bitkisel ve doğal tedavi arayışından yola çıkarak ürünlerimizi tasarlamaya başladık. Bu süreçte öncelik prensibimiz daima doğru ve güvenilir ürün üretmek üzerine oldu.
Firmamız 2005 yılından bu yana faaliyet göstermektedir, markamız ise 2018 yılında firma sahibimiz Muharrem Kakı tarafından faaliyete geçirilmiştir.
Markamız ISO 9001, GMP VE HELAL sertifikalarını almaya hak kazanmıştır, ayrıca Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere 12 ülkeye ihracat yapılmaktadır.
Şu an Türkiye'de E-Ticaret siteleri, tüm ecza depoları ve seçkin aktar mağazalarında ürünlerimiz satılmaktadır. Bunun yanında Romanya'da bir şirketimiz daha mevcuttur. Oradan ise Bulgaristan, Macaristan, Slovakya, Hırvatistan ve Polonya olmak üzere tüm Avrupa satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Global olarak 2023 hedeflerimiz öncelikle mevcut ihracat yaptığımız ülkelerdeki satış hacimlerimizi arttırmak, sonrasında ise şu an kontak halinde olduğumuz faklı ülke pazarlarına girebilmek ve mevcut ürün gamımızı Ar-ge çalışmalarını sürdürdüğümüz yeni ürünlerle genişletmektir.

VİZYONUMUZ

Çalışanları ve iş ortakları ile birlikte, global anlamda sektörünün öncü markalarından biri olmak. Müşteri memnuniyetini önemseyen, çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen ve ileri taşıyabilen ülkemize ve insanlığa değer katan marka haline gelmek ve bu ilkeleri sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

Etik değerlere önem veren, modern, kaliteli, yenilikçi anlayışı ve yaygın hizmet ağı ile Bitkisel Ürünler, Doğal Aktar Ürünleri ve Bitkisel Kozmetik ürünlerinde sektöre yön veren, soframızda sağlıklı ve doğal ürünlerin güven duyulan şirketi olmak hedefimizdir.

ZÜHRE ANA

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
Favorilere ekleFavorilerde araFavorilerden çıkar
Alışveriş sepeti

Sepetiniz boş.

MAĞAZAYA DÖN

Başka bir not ekle Sipariş Notunu Düzenle
Hediye Çeki Ekle

Hediye Çeki Ekle

Kupon kodu ödeme sayfasında işlem görür.